Hangi "BASKI"lar

Hangi "BASKI"lar


Sizi hangi baskılardan kurtarırız?

LOGO & KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Markalaşma, pazardaki rekabet koşullarına ayak uydurmak ve daima bir adım öne çıkabilmektir. Firmaların ihtiyaç duyduğu yeni oluşumlar, fikirler ve bunları en iyi şekilde yansıtan marka yapısını oluşturmak, firmaların pazardaki prestijini belirleyenen önemli faktördür. Kuruluşundan bu yana sektöründe sağlam adımlarla ilerleyip, markalaşmaya vermiş oldukları değerler ile önemli bir pazara sahip olan sektör liderleri, bugün sahip oldukları değerlerini, markasına ve markalaşmaya verdikleri önem ile kazanmışlardır.

 

Kurumsallaşma, markalaşmanın ilk adımıdır. Firmanızın ihtiyaç duyduğu Pazar araştırma ve stratejilerinin, fark yaratan, etkili ve akılda kalıcı çözümlerin hazırlanması,kurusallaşma çalışmalarının sağlıklı ilerlemesi anlamına gelir. İhtiyacınız olan tanıtım materyallerinin planlanması ve hazırlanması da markalaşmanın temelini oluşturur.

 

Bykal Tanıtım olarak bizler markalaşmanın ve kurumsallaşmanın değerini ve önemini iyi biliyoruz ve tüm işlerimize bu sorumluluk bilinci ile yaklaşıyoruz. 

TANITIM MATERYALLERİ TASARIM VE BASIMI

Bykal Matbaa ve Tanıtım olarak kartvizitten kurumsal kataloğunuza kadar firmanızla ilgili tüm basılı materyallerinizi günün tasarım trendlerine uygun şekilde tasarlıyoruz. Tasarımlarınızı baskı teknolojileri en yüksek tesislerde basımını gerçekleştirip, zamanında ve sorunsuz teslim ediyoruz

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Profesyonel ekibimiz ile firmanıza ait tüm ürünlerinizin fotoğraf çekimini   gerçekleştiriyoruz.

WEB TASARIM & WEB YAZILIM

Bykal Matbaa ve Tanıtım olarak firmanıza en uygun web sitesinin tasarımını ve yazılımını günün teknolojileri ile yapıyor ve  teslim ediyoruz.

KURUMSAL WEB HOSTING & SEO HİZMETLERİ

Bykal Tanıtım olarak, hem domaininizin alınması ve web hosting alanına entegre edilmesi hem de aldığınız hosting hizmetinin sorunsuz şekilde çalışmasının sağlanması işlemleri bir arada yürütülmektedir.